United: Kuszczak-Bardsley,Silvestre (Eckersley 60'),Pique (Shawcross 45'),Evans-Martin (Jones 60'), Fletcher (Lea 60'),Gibson,Evans (Simson 50')-Cambell,Anderson (Dong 45')

Doncaster:

Gólok: Gibson (74'), Evans (88')

1. félidő

Kezdetét vette a mérkőzés...

A mérkőzés elején, a 2. percben a United szöglethez jutott. A szöglet elvégzése után egy hazai játékos felszabadított. Egy perccel később a United szabadrúgást kap, miután Cambell ellen szabálytalankodtak. A szabadrúgás után ismét felszabadítottak a hazaiak.

A 7. percben egy hazai támadást követően Bardsley megszerzi a labdát, majd hazaadja Kuszczaknak. Két perccel később egy újabb doncasteri támadásnak vetnek véget a védők.

A 10. percben megvolt az első lövés, méghozzá doncasteri részről. Az egyik játékos megközelítőleg 16 méterről lőtt kapura, azonban Kuszczak biztosan fogta a labdát.

A 12. percben megvolt az első vendég lövés. Darron Gibson lőtt távolról, ám a labda a kapufán csattant. Két perccel később Fletcher szögletet végzett el, ám az egyik védő gyorsabb volt mint a támadók, így kifejelte.

A 15. percben egyik legnagyobb helyzetét hagyta ki mindkét gárda: előbb egy szögletet követően a doncasteri játékosoknak nem sikerült Kuszczak hálójába pofozni a labdát, így egy védő felszabadított. A kapott labdával Cambell megindult, majd lepasszolta Martinnak, aki a kapusba lőtte azt.

Egy perccel később a United ismét nagy helyzetet puskázott el. Cambell kapott egy magas labdát, amit levett, majd kapuralőtte, ám a kapus ezt biztosan fogta.

A 20. percben Anderson kiválóan kiugratja Evansot, ám a fiatal játékos nem tudott élni a lehetőséggel. 4 perccel később Martint ugratta ki egyik társa, ám egy védő kirúgta előle a labdát.

A 31. percben ismét Cambell került helyzetbe, egy gyönyörű labdát kapott, majd a kapusba lőtte azt. A United eddig a mérkőzésen jobban szerepel, többet van náluk a labda és lövésben is megelőzik a vendéglátó gárdát.

Jelenleg egyik gárda sem tud igazi helyzetet kialakítani, ám mindkét oldalról vannak próbálkozások több-kevesebb sikerrel.

A 39. percben egy gyönyörű egyérintős játékot követően Andersonhoz kerül a labda, ám a brazil játékos föléíveli.

A 41. percben egy szabadrúgást követően az egyik hazai játékos megcsúsztatta a befelé érkező labdát, ám Kuszczak egy remek mozdulattal a kapu mögé ütötte a játékszert.

Az első félidőt lefújták, a United összességében jobban játszott, ám a 0-0 igazságos eredménynek tűnik a látottak alapján.

Szünet

2. félidő

Kezdetét vette a második félidő...

A második félidő elején is kiegyensúlyozott a találkozó, továbbra is passzolgatnak és ívelgetnek a felek.

Az 54. percben az egyik doncasteri játékost kiugratta egyik társa, ám a játékos a labda helyett Kuszczak feljét találta el. A kapust ápolni kellett, de szerencsére nincs komolyabb baja.

A 60. percben a United egy szabadrúgást követően szöglethez jut, ám a manchesteri gárda nem tudott élni a lehetőséggel. Három perccel később egy hazai szabadrúgást Kuszczak véd.

Hat perccel később Cambell egy ziccert puskázott el. Kitünő labdát kapott, ám a lövése nem találta el a hazaiak kapuját.

GÓL! A United megszerezte a vezetést a 74. percben Darron Gibson révén. Gibson bal lábbal körülbelül 20 méterről lőtt egy bombagólt. 1-0

A 77. percben egy bődületes erejű lövés kerülte el Kuszczak kapuját. 4 perccel később egy hazai támadásnál Dongot szerelték le a hazai védők.

A mérkőzés továbbra is lapos, egyik csapat sem tud igazi helyzetet kialakítani. A United jelenleg is jobb mezőnyben, ám gólt nem tudnak szerezni.

GÓL! Shaun Evans az újabb gólszerző. Evans bal lábbal lőtt egy bődületes nagy gólt a kapu bal felső sarkába, így a United már 2-0-ra vezet.

A mérkőzést lefújta a játékvezető, a United megérdemelten nyert 2-0-ra Gibson és Evans góljaival.

Chaten a szerkesztők neve:Marquez

Indulás: 2007-01-25